image

CO-M.I.C.E.

PROFESYONEL ETKİNLİK ÇÖZÜMLERİ

Uzun zamandır M.I.C.E. sektörünün ihtiyacı olan proje yönetim ve hizmet servisini bir arada toplayan CO-M.I.C.E. Modern View Media şirketinin resmi alt markasıdır. 

Modern View Media yaratıcı ve uzman yaklaşımıyla sektöre daha önce görülmemiş etki getiren, özgün çözümler sunan, hayatın yer aldığı her platformlarda hizmet veren birleştirilmiş bir reklam ajansıdır. MVM kurumsallaşan yapısıyla farklı lokasyonlarda tek bir payda altında birleşebilecek dinamikliğe ve yaygın iletişim ağına sahiptir.
Efektif çalışmanın prensip haline geldiği firmamızda, projelerin verimli sürelerde hazırlanması, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı benimsenmiştir.

Öncelik verdiğimiz hedeflerimiz arasında, popüler kültüre etki etmek, etkiyi birçok kanal üzerinde vurgulamak, ulusal başlıklara değinmek & yön vermek, akşam haberlerini hazırlamak ve günlük söyleşilere dahil olmak, yer almaktadır. Daha önemlisi, yatırımın kaynaklarını sağladığımız yönlendirmeler ve vurgulamalarla, müşterilerimize kar olarak geri kazandırmaktır.

iletişim

CO-M.I.C.E. Powered By Modern View Media

www.modernviewmedia.com


4. Levent Sanayi Sitesi
Huzur Mah. Beyazıt Cad.
No: 15/1 - İstanbul


E: info@co-mice.com
P: 0850 44 11 686